کالایی در سبد نیست

لیزینگ هواپیمای تفریحی سبک

لیزینگ هواپیمای تفریحی سبک

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

لیزینگ خرید هواپیمای تفریحی سبک

 

صنعت لیزینگ  و فروش هواپیماهای تجاری با افزایش سریع بهره برداری روبرو شده است زیرا مزایایی را برای پرداخت هزینه های خرید ، انعطاف پذیری در ترکیب ناوگان همراه با کاهش خطرات یک سرمایه گذاری بزرگ به حاملان ارائه می دهد.

 

از آنجا که شرکت های هواپیمایی به دنبال بهینه سازی استراتژی های ناوگان خود و دستیابی به اهداف مالی خود هستند ، لیزینگ یک ابزار ضروری عملیاتی ، مالی و مدیریت ریسک است.

 

مرکز لیزینگ هواپیما ایرسا به عنوان یک رابط فروش با خدمات کامل ، خدمات گسترده ای را به شرکت های هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی از فروش عملیاتی سنتی ، تمدید ناوگان و تأمین مالی سازمان یافته ارائه می دهد. تیم جهانی متخصص متشکل و باتجربه ما می تواند حتی منحصر به فردترین نیازهای ناوگان را برطرف کند.

 

مرکز لیزینگ هواپیما ایرسا با داشتن مجموعه ای از پرطرفدارترین نوع هواپیماها ، راه حلهای لیزینگ نوآورانه و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد که از شرکای هواپیمایی ما برای تحقق اهداف خود پشتیبانی می کند.

 

مرکز  لیزینگ ما را از فرهنگ صلاحیت ما ، ارائه خدمات از طریق تجربه اثبات شده و تخصص فرآیند انجام می دهد. ما یک تیم رابطه محور هستیم و مشتری مداری ما به ما امکان می دهد تا به روشی منظم عمل کنیم که ما را در چرخه های صنعت حمل و نقل هوایی  هدایت می کند.

 

مشاور مالی و انجام خرید هواپیما  در حقیقت، شریک برنامه‌ریزی شما است که در کلیه مراحل همراه شماست .  برای دستیابی به این اهداف، به کسی نیاز دارید که برای تحقق این برنامه‌ها به شما در برنامه‌ریزی کمک کند. اینجا درست همان‌جایی است که نیاز به مشاور و انجام دهنده حرفه ای نیاز دارید که کلیه امور مالی و عملیاتی در صنعت هوانوردی را احساس خواهید کرد. انتخاب صحیح یک مشاور مالی و مسئول اجرایی، بسیار حیاتی است.

 

قدم اول در هوانوردی، اطلاع از وضعیت سلامت مالی شما است. اگر به‌درستی ندانید که درحال‌حاضر چه شرایطی دارید، نمی‌توانید برای آینده برنامه‌ریزی کنید. پرسش‌نامه‌های مفصلی وجود دارد که با تکمیل آنها می‌توانید برای اطلاع از وضعیت مالی خود به مشاور مالی کمک کنید. به‌این‌ترتیب، مشاور مالی اطمینان پیدا می‌کند که به همه‌ی اطلاعات لازم دست پیدا کرده و چیزی را از قلم نینداخته است.

 

باتوجه به گستردگی کشور ایران و ایجاب رشد و تحرکات اقتصادی در کشور و درنتیجه نیاز به گسترش و توسعه حمل و نقل، به‌ نظر می‌رسد تعداد فرودگاه‌‌های اقتصادی و دارای پروازهای کافی و مناسب در کشور کم است. از سوی کارشناسان و مسوولان راهکارهای متعدد ومتفاوتی برای فعال شدن فرودگاه‌های غیراقتصادی کشور ارائه شده که با توجه به کمبود پروازهای اقتصادی به‌عنوان یکی از عوامل اصلی و همچنین مباحث بعد از برجام و پیگیری قراردادهای جدید مبنی بر خرید هواپیما ازسوی دولت روش‌های تامین مالی هواپیما از طریق صنعت لیزینگ اهمیت بسزایی پیدا کرده است و برای مجموعه هایی که می خواهند ناوگان خود را گسترش دهند ولی از لحاظ اقتصادی توان مناسبی ندارند لیزینگ بهترین گزینه برای برطرف نمودن این مشکل هست و ما با کمک کارشناسان خود بهترین راهکارها را برای لیزینگ انواع هواپیماهای بزرگ و کوچک را در اختیار شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی قرار می دهد.

 

روش‌های تامین مالی هواپیما توسط لیزینگ هواپیما ایرسا

 

در لیزینگ صنعت هواپیمایی سه روش لیزینگ عملیاتی، مالی و ترهین (وثیقه) مورد استفاده قرار می‌گیرد که با توجه به شرایط کشورها و شرکت‌های هواپیمایی، مدل‌های متفاوت قراردادی منعقد می‌شود.

 

* تسهیلات سرمایه‌گذار بدون حق رجوع: نوعی از تسهیلات است که مالک هواپیما پرداخت می‌کند و هواپیما پس از ترهین به نام سرمایه‌گذار، به‌صورت لیزینگ در اختیار مستاجر قرار می‌گیرد.

 

* تسهیلات سرمایه‌گذار به روش متنوع: در این روش سرمایه‌گذار (شرکت SPC) می‌تواند هواپیماهای متفاوتی را به روش لیزینگ به مشتریان خود واگذار کند و مزایای آن تعدیل ریسک و تنوع است.

 

* تسهیلات سرمایه‌گذاری به روش سندیکایی: تسهیلاتی است که در آن روش، بیش از یک نفر سرمایه‌گذار/ موجر/ تسهیلات‌دهنده وجود دارد و از مزیت‌های آن این است که ریسک اعطای تسهیلات مربوط به یک لیزینگ یا سرمایه‌گذار نیست و بین چند موجر تقسیم می‌شود و در زمان اقدامات حقوقی بابت تضامین نیز، هر کدام از موجران به اندازه سهم از تضامین مشخص شده در قرارداد می‌توانند اقدام کنند.

 

* تسهیلات سرمایه‌گذاری درجه‌بندی شده (اولویت بندی شده): در این روش بین موجران قرارداد اعتباری منعقد می‌شود و درصورت قصور مستاجر، موجری که درجه یا اولویت بالاتری داشته ریسک کمتری دارد و سریع‌تر تسویه حساب می‌کند. موجر با اولویت کمتر ریسک بالاتری دارد و سود بیشتری نیز دریافت می‌کند.

 

* تسهیلات لیزینگ با به خطوط هواپیمایی: در این نوع، اعطای تسهیلات به خطوط هوایی با ترهین هواپیما انجام می‌شود و مدت بازپرداخت بین 2 الی 10 سال است.

 

* لیزینگ مرطوب (Wet): در این نوع قرارداد لیزینگ،موجر هواپیما را به همراه خدمه کامل به نحوی که پرداخت به ازای هر ساعت کار انجام می‌شود در اختیار مستاجر قرار می‌دهد.

 

* لیزینگ خشک (Dry): در این نوع قرارداد تامین مالی هواپیما بدون فراهم کردن خدمات، کارکنان، بیمه و... انجام می‌شود.

 

* لیزینگ جامع (ACMI): در این نوع قرارداد موجر هواپیما را به همراه خدمه کامل، تعمیر و نگهداری و بیمه برای یک شرکت هوایی یا کسب‌و‌کار دیگر به‌عنوان یک کارگزار مسافرت هوایی (مستاجر) فراهم می‌کند.

 

* مالکیت مشترک: در این نوع قرارداد چند شرکت می‌توانند در مالکیت هواپیما شریک شوند. در هنگام فعالیت هواپیما، هر یک از شرکا مسوول فراهم کردن خدمه پرواز هستند. خدمه می‌توانند از طریق شریک مستقل یا از طریق مدیریت شرکت فراهم شود.

 

طرح مالی (Financial Plan)

طرح مالی را باید به‌عنوان نقشه‌ی راه برای آینده‌ی اقتصادی خود درنظر بگیرید. این طرح با نکات کلیدی به‌دست‌آمده از پرسش‌نامه‌ی اولیه شروع می‌شود و وضعیت مالی فعلی‌تان را خلاصه می‌کند. این نکات شامل مواردی ازجمله ارزش خالص، دارایی‌ها، بدهی‌ها، سرمایه‌ی در

 

گردش و سرمایه‌ی نقد است. علاوه‌براین، طرح مالی شامل خلاصه‌ای از اهدافی است که شما و مشاور مالی درمورد آنها بحث و تبادل‌نظر کرده‌اید و برای ادامه‌ی مسیرتان درنظر گرفته‌اید.

 

براساس ارزش خالص موردانتظار و درآمدهای آتی ، طرح مالی بهترین و بدترین شرایطی که ممکن است در آینده پیش بیاید را شبیه‌سازی می‌کند. به‌این‌ترتیب، می‌توانید از قبل، خودتان را برای سخت‌ترین شرایط آماده کنید.

 

همه‌ی مشاوران و کارشناسان گروه مرکز لیزینگ هواپیما ایرسا در زمینه مالی و مسئولین امور اجرایی گروه لیزینگ هواپیما ایرسا به یک اندازه دارای مهارت و تبحر در ارائه‌ی مشاوره‌های مالی هستند و قطعا خدمات مشابهی دارند. مشاورین ما می تواند نیازها و برنامه‌های مالی‌ و اداری تان را شناسایی کند و در راه رسیدن به اهداف خود، یار و همراه‌تان باشد.

 

ما در تلاشیم بهترین و مناسبترین گزینه را در مورد لیزینگ انواع هواپیماهای بزرگ و کوچک و شخصی و بالگرد چه به صورت نو و چه به صورت کار کرده و تحویل در ایران و یا منطقه را در اختیار شما قرار دهیم تا با خیال راحت و شرایط پرداخت مناسب سرویس خود را دریافت کنید و ما بهترین درگاهای مالی بین المنلی را داریم تا با دور زدن تحریم ها و بدون مشکل نیازهای مجموعه شما را برطرف نماییم.

 

ما تلاش خواهیم کرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه ناوگان و بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن امور تامین ناوگان،خدماتی و مالی صنعت هوانوردی ایران را ارتقاء داده و با ارائه برترین خدمات به مشتریان خود شعار "مدرن و هوشمند تجارت کنید" را تحقق بخشیم. اعتماد ما به کارکنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی، شبکه اجرایی ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان شرکتهای خدماتی و لیزینگ هواپیما در کشور یاری نموده و بهبود مستمر و سریع برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم و در تلاش هستیم بهترین خدمات را به شرکتهای هواپیمایی و مجموعه های هوانوردی در زمینه خرید و تعمیرات انواع هواپیماهای تجاری و سبک و بالگرد ارائه نماییم.

 

ایرسا با تامین نیازهای تعمیراتی، ناوگان، تامین قطعات و لوازم جانبی هواپیما و بالگرد در صنعت هوانوردی ایران با متمایزترین خدمات با استفاده از فناوری روز دنیا در پیشرفت این صنعت به گونه ای فراتر از انتظار نیاز های کاربران خود را برآورده می نماید

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره لطفا از طریق پلهای ارتباطی زیر با ما همراه شوید

 

ارتباط با مرکز خدمات هواپیما ایرسا

 
آدرس:   ایران تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی ساختمان آسمان طبقه سوم واحد شش

تلفن:   2191010209(98)+
موبایل:   9227170721(98)+

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریداین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 درباره ما

خدمات فنی هواپیما و فروش هواپیماهای تجاری با افزایش سریع بهره برداری روبرو شده است زیرا مزایایی را برای پرداخت هزینه های خرید ، انعطاف پذیری در ترکیب ناوگان همراه با کاهش خطرات یک سرمایه گذاری بزرگ به حاملان ارائه می دهد.
سامانه یکپارچه خدمات هواپیما ایرسا به عنوان یک رابط ارائه خدمات و فروش با خدمات کامل ، خدمات گسترده ای را به شرکت های هواپیمایی از فروش عملیاتی سنتی ، تمدید ناوگان و تأمین مالی سازمان یافته ارائه می دهد. تیم جهانی متخصص متشکل و باتجربه ما می تواند حتی منحصر به فردترین نیازهای ناوگان را برطرف کند.ما با داشتن مجموعه ای از پرطرفدارترین نوع هواپیماها ، راه حلهای فتی و لیزینگ نوآورانه و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد که از شرکای هواپیمایی ما برای تحقق اهداف خود پشتیبانی می کند

تماس با ما

ما اینجا هستیم تا در هر کاری به شما کمک کنیم
ما دائما در تلاش هستیم تا عملکرد خود را در هنگام ارائه خدمات راحت و با کیفیت به مشتریان خود بهبود بخشیم. ما برای دسترسی آسان مشتریان به اطلاعاتی که ممکن است در مورد هواپیما و خدمات ما نیاز داشته باشند ، اهمیت بسیاری می دهیم.
واحد پشتیبانی مرکز خدمات هواپیما ایرسا در ایران :
ایران -تهران اکباتان فاز یک بلوار شهید نفیسی مرکز تجاری ایرسا طبقه دوم واحد سه
☎️ 982191012232+
? 989227170721+
? @airairsaofficial

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبر نامه مرکز خدمات هواپیما ایرسا از تازه ترین اخبار ما با خبر شوید. جهت عضویت در خبرنامه ایمیل و نام خود را وارد نمایید.

شبکه های اجتماعی ما

بازدید از سایت ما

364902
بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید این هفته
بازدید هفته گذشته
بازدید این ماه
بازدید ماه گذشته
آمار کل بازدید
18
170
539
363658
2661
3626
364902

ای پی شما: 3.235.188.113
2023-09-29 01:14